Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírnátok nekem miket eszik...

Leírnátok nekem miket eszik már 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
alma, banán, barack, körte, gesztenye, szőlő, krumpli, répa, cékla, fehérrépa, sütőtök, csirkehús. Hirtelen ennyi jut eszembe :) Kóstolt már borsót, kukoricát, brokkolit, karfiolt, pici marhahúst, joghurtot (babát és natúrt is), túrót.
2012. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hét múlva lesz 8 hós. Eddig ezt adtam neki: alma, barack, körte, banán, szilva, sütőtök, répa, krumpli, csirkehús, keksz, babapiskóta (utóbbiból csak 1-1 falatot a tojás miatt). Anyukám egy pici falat csirkemájat is kóstoltatott már vele, amibe nem szóltam bele inkább...
2012. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja a gesztenyét kihagytam. Előző voltam.
2012. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8,5 hós a babám:

alma, barack, körte, répa, cékla, krumpli, sütőtök, cukkini, sima tök (de ettől a 2től kipattogott), csirkemell, spenót, borsó héjastól, szőlő, natúr zappehely, tejpép, kölespép, paradicsom. Most utoljára a sajtot vezettük be, de ezt nem szándékozom sűrűn adni. Illetve holnap kezdjük a banánt.

2012. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alma, banán, barack, körte, szőlő, krumpli, répa, cékla, fehérrépa, sütőtök, csirkehús, pulykahús, szilva, brokkoli, cukkini, sárgadinnye, borsó, paradicsom, kukorica, keksz, natúr joghurt, túró, tök, spenót, rizs

elvileg ennyi :)

2012. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos

sütőtök, alma, banán, őszibarack, szilva, csirkehús, pulykahús, csirkemáj, marhahús, natúr joghurt, padlizsán, krumpli, sárgarépa, kukorica, tészta, paradicsom, sajt, rizs, kenyérbél

2012. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!