Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kora körül csinált...

6 hónapos kora körül csinált olyat a babátok hogy este ivott tápszert vagy cicizett és másnap délig semmi?

Figyelt kérdés
Megfázás orrszívás Sumetrolim /horror a beadás fuldoklik öklendezik/ Nem fogadott el semmit este fél 8 óta. Most 11 után tudtam megetetni tápszerrel. Már majdnem indultam vele a kórházba.
2012. okt. 8. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 8 hónaposan volt beteg,ő akkor 3 napig szinte semmit nem evett.Örültem, ha egész nap ivott 2 korty tejet vagy 2 kanál gyümölcsöt. A 3. napon már teljesen ki voltam idegileg, hogy éhen fog halni. De ahogy meggyógyult, lassan az étvágya is visszajött.

Úgyhogy nyugodj meg te is, ha éhes lesz, fog enni. Csak arra figyelj, hogy gyakran kínáld inni, nehogy kiszáradjon.

2012. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!