Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, akik 4 hónaposan...

Anyukák, akik 4 hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást, lenne egy-két kérdésem!?

Figyelt kérdés

Körtét, banánt, szilvát, paszternákot (fehérrépát), brokkolit mióta ad(ta)tok a babának?


Okozott valamelyik allergiát, hasfájást?


Köszönöm!



2012. okt. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt baj körte,banán,szilva 5 hónapos kortól,brokkoli,fehérrépa 6 hónapos kortól,annyi,hogy 5 hónapos korában még kivágtam banánból a magos részt.
2012. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Körtét, szilvát és paszternákot nem mertem adni neki csak 1 éves kor után.Lehetet volna de nem mertem.Banánt adtam 6 hónapos korától.Brokkolit is csak 8 hónapos korától adtam.
2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en adtam kortes bebietelt 5 ho-s koraban.nem volt gondunk csak reggel adtam nem este, mert nehez.tobbit is mar adtam 5 ho-s kortol kiveve a banant,azt most kezdem adni 6 honaptol:)
2012. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!