Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről beszéljek egy nálam 7...

Miről beszéljek egy nálam 7 évvel idősebb fiúval? Akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos már több mint két éve nem láttam élőben, szóval csak neten írogatunk egymásnak. Még csak 2 hete kezdtünk el beszélni. Eddig mindig csak komoly dolgokról beszéltünk(a munkájáról, suliról). Szeretnék találni valami közös témát vele,tudom hogy ő is szereti a rock-ot,szívesen beszélnék vele a barátairól, de nem merek felhozni ilyen témákat...Félek,hogy túl gyerekesnek tartana. Azt se akarom,hogy túl unalmasnak és komolynak tartson. Szeretnék vele még beszélni,de nem tudom,ő akar-e. Viszont mindig ő ír rám és azt írja,hogy már biztosan zavar. Tényleg ezt hiszi, vagy csak így akarja a tudtomra adni,hogy idegesítem? Mégis érdeklődött,hogy van-e barátom. Előre is köszönöm annak, aki segít és ad néhány ötletet.
2012. márc. 7. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pont úgy viselkedj amilyen vagy és olyan témáról beszélgess ami téged is érdekel. Hosszú távon úgyis kiderül, ha nem olyannak mutatod magad mint amilyen valójában vagy. Ha gyerekes vagy akkor az vagy, majd megváltozol amikor itt lesz az ideje.
2012. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezzed sokat. érdeklődj mindenről, de ne legyél rámenős, csak érdeklődő. A pasik szeretik, ha beszélhetnek magukról, sikereikről, ezért érdeklődve kell őket hallgatni, és gyakran dicsérni. Ez tuti siker, mert a férfinem nagyon hiú állatfaj.
2012. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!