Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatal (14-17) lányok! Veletek...

Fiatal (14-17) lányok! Veletek is előfordult már, hogy idősebb pasit akartatok? 25 vagy akár 30on felülit? Csak azért mert rossz volt a viszonyotok az édesapátokkal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem kaptam elég szeretetet, támogatást a szüleimtől. Egy ideje észrevettem, hogy megszoktam nézni az idősebb férfiakat és mindig arra gondolok, hogy milyen jó lehet vele..
2012. jan. 22. 14:54
 1/10 anonim válasza:
100%

énis megnézem az idősebb pasikat,néhányuk nagyon sármos.:D

14L

szerintem ez normális:)

2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg csak nézitek őket nincs gond,szerintem. De azért én vagyok 15 és én nem lennék képes egy apám korúval (36)összejönni:)
2012. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak megnézem őket, de a tudom, hogy öregek hozzám:P Ez a DC-cipő, fullcap és csőgatya generáció valahogy nem az ízlésem.

14/L

2012. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amíg megnézed nincs baj,de összejönni,egy felnőtt férfival egy fiatal tinilánynak nagy baromság,arról nem beszélve,hogyha ott nincs valami rendben ha egy felnőtt férfi kislányra vágyik,és nőként tekint rá
2012. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Azt, hogy akartam túlzás.

Értem, hogy nem lehet semmi köztünk, mert mit kezdene egy 25 éves egy 17 évessel. Nem akartam, de a szívem azért fáj érte. Inkább hagyom, hadd menjen az érzés, egyszer csak elmúlik...

Én sem vagyok jóban az apámmal, de nem is rossz a viszonyunk. Most hogy ezért-e vagy másért, döntsd el te.

17/l

2012. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is idősebbet szerettem volna, nekem anyukámék nem is tiltották mert szerelmes voltam és ő is szeretett.

17 voltam amikor szerelmes lettem a férfiba aki akkor volt 28 éves.amikor 19 voltam akkor jöttünk össze és teherbe estem 3 hónap múlva. Megszületett a kislányom és 8 hónap múlva szétmentünk mert nem bírtam elviselni.

Én megbántam hogy idősebb pasival kavartam , és hogy elpazaroltam pár évet de azt nem hogy már itt van a 15 éves lányom :-)

Amúgy, nekem jó viszonyom volt/van az apámmal, és én pont ezért akartam egy olyat találni mint ő. :-)

2012. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a kijelentés, hogy akartam idősebb pasit nem lenne helytálló.

Igen, tetszett már huszon éves pasi, de nem lett belőle semmi. Ha a szívemre hallgatok, talán elkezdek flörtölgetni vele, de tudtam, hogy hosszútávon valószínűleg rosszul jövök ki belőle. Hiszen egy huszon éves pasinak mások az igényei, mint egy tini lánynak és tudom magamról, hogy nem az a fajta vagyok, aki 2 hét után széttárja lábait. És nem akartam magamnak szenvedést, úgyhogy hagytam az egészet.

És lassan egy évvel ez után, ha visszagondolok úgy gondolom - bár nem tudom mi lett volna, ha - jól döntöttem.


Szóval igen, van amikor én is megnézem a huszonéves pasikat, de úgy igazából még sosem akartam magamnak huszonéves pasit.

16/L

2012. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, és sose voltak igazi szüleim. Az apám nem szeretett, az anyám pedig kb barátnőként kezelt, ergó sosem vigyázott rám senki. Már fiatalabb korom óta mindig az idősebb pasikat nézem meg, életemben egyszer voltam szerelmes, és akkor egy 32 éves férfiba. Természetesen nem lett semmi köztünk, nemis tudott az érzéseimről. Tudom hogy ez nem normális dolog, de sajnos lelki eredetű, nem tudok rajta változtatni...
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom tudod mire gondoltam.. :)
2012. jan. 22. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem igen ha a színészek nem számítanak annak :) ! Vagyis a legidősebb akit kinéztem az 21-22 volt . A főlé még nem mentem de majd kitudja mit hoz még az élet .

16L

2012. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!