Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor csak kóstolgattátok a...

Amikor csak kóstolgattátok a gyümölcsöket, akkor minden étkezésnél kóstoltattatok egy picit vagy csak annál, amit ki akartatok váltani?

Figyelt kérdés

#Hozzàtáplálás #kostolgatás
2013. jan. 8. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer és lével kezdtük.
2013. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először csak délelőtt egyszer és én étkezéstől függetlenül adtam gyümölcsöt. Nekem a védőnőm azt mondta, hogy gyümölccsel nem váltunk ki étkezést. (gondolom, ha majd kap már pl. kekszet is hozzá, akkor igen.)

Egyébként én nem is tudnám kiváltani vele, mert amíg zöldségből 110 gr-ot is megeszik a lányom, addig gyümölcsből 25 gr a rekord, de sokszor még ennyit sem kér. Ezzel nem tudok 180-200 mili tápszert kiváltani.

Én már egy hónap után néha délután is megkóstoltatom vele ugyanazt a gyümölcsöt, amit délelőtt.

2013. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!