Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik ételt szereti legjobban...

Melyik ételt szereti legjobban és melyiket nem a babócátok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém 7 hónapos lesz, a sütőtök a kedvence, de a céklát is szereti. Amit eddig nem evett meg a gesztenye krumplival, azt 2-szer is próbáltam. De szerencsére nem válogatós, eszik már borsót, tököt, sárgarépát, paszternákot. Gyümiből az alma a kedvence, de a többit is szereti: körte, szilva, őszibarack, sárgabarack. Tiéd?
2013. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éves a manóm, de én még olyan étellel nem találkoztam, ami ne ízlett volna neki....kis zabagép.
2013. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
borsó, zöldbab, spenót, sóska, brokkoli, kelbimbó, paradicsom, sütőtök, barack, banán, alma, szilva, eper, ezeket imádja. A céklát és cukkinit nem hajlandó megenni.
2013. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az én kisfiam a sütőtököt imádta 5 hónapos korától,most másfél éves és rá sem néz.. minden gyümölcsöt, zöldséget nagyon szeret :-) ételek közül a tésztákat nem hajlandó megenni, egyiket sem..se túrósat, se sajtosat..amúgy ő is kis mindenevő :-) a karfiol most nagy kedvenc :-)
2013. jan. 16. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:

1 éves, épp változóban van az ízlése.

Most a kedvencei: banán, sajtkrémes kenyér, sonka, párizsi, krémtúró.

Amiket nem rég még szeretett, de valamiért "leszokott" róluk: pépesített zöldségfőzelékek (újabban nem szereti a pépes ételeket)

Amit nem szeret: tehéntej (elvileg már elkezdtük bevezetni, gyakorlatilag nem issza meg)

2013. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kiki01 ***** válasza:

Most múlt 10 hónapos, ami bejön neki:

mindenféle husi

pritamin paprika

cékla

zeller

brokkoli


amit nem szeret:

padlizsán

sárgarépa

2013. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az égvilágon mindent megeszik a sütőtökön kívül. Kezdettől fogva így van.

15 hónapos kislány

2013. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tényleg érdekes, hogy amit eddig olyan jóízűen megettek a gyerkőcök, azt akár egy hónap múlva már meg nem ennék. Nekünk még a paradicsom volt ilyen, eddig meg nem ette volna, de most nagyon ízlik neki :-) de azt viszont örömmel olvasom, hogy a zöldségeket, gyümölcsöket szeretik :-)
2013. jan. 17. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!