Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálást elkezdtétek...

A hozzátáplálást elkezdtétek 4 hós kora előtt pár nappal? Hogyan?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

alma lével kezdj első nap: 3 kiskanál

második nap: 7 kanál,

harmadik nap: amennyit megiszik (én 100ml-t adtam),

negyedik nap: 3kiskanál almapép,

ötödik nap: 7kiskanál alma

hatodik nap: amennyit megeszik.

ugyan ez a barackkal

Utánna jöhet a kettő kombija, de itt ne kóstoltass, csak egyen amennyi jól esik.

Utána ugyan ez a meggyel (kóstoltatás)

répa pép első nap: 3kanál

második nap: 7kanál

harmadik nap, amennyit megeszik

sütőtökkel ugyan ez

krumplival is

és jöhetnek a kombik.... :)

Én mindig ebéd előtt kóstoltattam, és utána adtam a tápszert. Miután az 6 alappal megvoltunk, adtam a gyümölcsöt tízóraira (amíg ki nem váltottam vele), a főzeléket ebéd előtt (míg ki nem váltottam vele).

És akkor jöhet az új étel, ha már eheti a kora szerint, azt már nem feltétlen kell kóstoltatni, de azért ne délután add neki és figyeld, h mi lesz a reakció! :)

2013. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mindenképp megvártad a 4 hót?Vagy hamarabb kezdted a kóstoltatást?3-4 nap számít ilyenkor?
2013. febr. 17. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van tejed, akkor 6 hónapos korig csak édes alma leve, de csak amit Te csinálsz.

Ha nincs tejed, akkor reszelt alma, körte, őszibarack...később főzelékek...

só és cukor nélkül minden.............

2013. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!