Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányom 6 hónapos és szinte...

Kislányom 6 hónapos és szinte egyáltalán nem iszik teát. Amíg csak tápszert kapott nem aggódtam, de már elkezdtük a hozzátáplálást. Ti milyen teát adtatok a kicsiknek, amit szivesen elfogadott?

Figyelt kérdés
Csak a gyümölcsleveket hajlandó meginni.Eddig próbáltam a Mecsek,Milupa több ízét is(málna,málna-csipke,édeskömény,stb) De akkor is csak a gyümilé megy.Később azért meg fogja inni a teákat?

2013. márc. 8. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Mecsek bébiteával kezdtük, ezen kívül iszik még gyümölcsleveket, babavizet. Mindent elfogadja, sőt imádja őket! Lehet, hogy azért csak a gyümölcsleveleket fogadja el a kislányod, mert annak jobb az íze!
2013. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne adj neki teát. Ilyen kicsi gyereknek felesleges. Igyon vizet ha szomjas. Az én fiam se fogadta el (ő cicis volt), és majdnem másfél éves volt mikor elkezdett mást is inni vizen kívül. Ráér még a fogait roncsolni:)
2013. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne létszükség a tea?? Sosem értettem. Én lányom sem issza, csak nagyon ritkán. Pedig másfél éves. Ha ő neki nem ízlik minek erőltetni ( én mióta az eszemet tudom, utálom a teát). Vannak szuper babavizek, szentkirályi ásv. vízből a sima is adható forrals nélkül.. ha meg a gyümilé jön be, hát ez van.....
2013. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a lányom és nem issza a teát. Kizárólag a vizet fogadja el és ha olyan kedve van, akkor narancslevet. Nem érzem, hogy hiányozna neki a tea. Ha nem kéri, hagyd rá.
2013. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is a Szentkirályit használjuk.(tápszerhez is)Próbáltam simán adni neki,de egyszerűen kiköpte.Teából csak néhány kortyot iszik nagy ritkán,a maradékot meg öntöm ki.Gyümiléből mindegy milyen izű,de csak azt issza.
2013. márc. 8. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj neki gyümilevet! :) Próbálj meg 100%- osat venni, azt higítani vízzel, esetleg otthon gyümölcscentrifugával készíteni ( ha van otthon, és időd is engedi). A lényeg, hogy ne a bolti agyoncukrozott, adalékanyagokkal teli gyümilevet kapja... ( Más tészta, de kapcsolódhat ehhez, a fogmosás nála is fontos)
2013. márc. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Foga még nem jött ki,ezért még nem vagyunk elkésve,csak szeretném már most rászoktatni az egészséges dolgokra.Gyümiléből a Szentkirályi babásat veszem neki,abból minden jöhet :) Csak az ára is elég húzós,így mindig keresem az akciókat,de igy is 2dl. 300ft körül van.Talán megpróbálom majd házilag is,hátha megissza.
2013. márc. 9. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!