Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki korábban kezdte a...

Van aki korábban kezdte a hozzátáplálást, mint a most elfogadott 4-6 hó?

Figyelt kérdés

Ha igen,mikor és miért?

a fiammal anno 3 hónaposan kezdtük mert àllandóan éhes volt, tápszeres volt,2 óránként 200 ml-ket evett mégsem lakott jól. Mikor 4 hónapos korára kiváltottunk a déli kajót főzelékre,rendeződtek a dolgok.

Most újra kínlódás a lányommal,de a másik véglet miatt.az 5. féle tápszert kapja,de nem ízlik neki,múltkor a védőnő is próbálta etetni, a lányom max 100-at eszik,utána öklendezik tőle. De így 2 óránként éhes.nem akartam elkapkodni,de lehet,hogy nála is hamarosan ráérünk a gyümikre.mindenféle tapasztalat érdekel. Köszönöm.


2012. febr. 28. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Mi jövőhéten leszünk 3 hónaposak és már kapott almát reszelve.

Hogy könnyebben menjen a kakilás. Semmi baja nem lett tőle!:)

2012. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nagy dolgok miatt két hónapos kora után nagyon pici gyümölcslével kezdtük, utána már nem álltunk meg.
2012. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Én is azért kezdtem korábban, mert ritkán és nehezen kakilt. 3 hónapos elmúlt már, amikor kezdtük
2012. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Hétvégén beszéltem egy lánnyal és azt mondta, hogy neki 2 honapos kora ota megeszik a baba egy fél turos krémet (ilyen turo-joghurt). Megállt az eszem. En olyan 5 hos korátol kezdtem kostoltatni.
2012. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Én 3,5hónaposan kezdtem a kislányomnál,ő is tápszeres volt.De 2hónapos gyereknek krémtúró?
2012. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekek, azért a túrós dolog nagyon durva, nem? Tele van cukorral, tartósítószerrel, ízfokozóval stb. Jó ég!
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát a túrókrém az tényleg kemény 2 hónaposan O_o

Én még 7-8 hósan is korainak gondoltam, mikor a kedves rokonok megetették a lányommal, bár szereti azóta is.

Gyümit ő is kicsit 4 hónál hamarabb kapta, mert nehezen jött a kaki a táp miatt.

2012. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

na a túrókrémmel azért várnék...:)de elhiszem, hogy ilyen is van. a legjobb az arany középút, meg persze minden baba más, úgy látszik az én gyerekeim elzárkóznak a kizárólagos tápszerfogyasztástól.:D

megnyugtattatok csajok!

2012. febr. 28. 15:50
 9/15 25. hetes kismami válasza:
28%
3hós volt a lányom, amikor adtam neki almát reszelve, utána fokozatosan amit csak lehetett. Tápszeres, és két hete SEMMIT sem fogad el, csak a tápszert, előtte nem volt gond..
2012. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

A fiam akkor csinálta ezt amikor jött a foga. Jó 3 hét volt 6 hónapos kora körül mikor csak a tápot ette

2012. febr. 28. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!