Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik abbahagyták egy éves...

Akik abbahagyták egy éves korban a szoptatást! Mit adtatok a babátoknak a reggeli és az esti szopi helyett?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, 11 hónaposan elhagynám a reggeli, 12 hónaposan az esti szopit. De mit adjak helyette? Csak a tápszer/tejpép a megoldás?

2013. márc. 14. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
én tejitalt adtam, mert a bőrgyógyász ezt javasolta (ekcéma miatt) de a barátnőm pl. tejet adott neki a szoptatás befejezése után.
2013. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt igen, csak a tápszer és a tejpép a megoldás. Utána már mehet a tej, de azt 1 év alatt én nem adnám.
2013. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a második is írta... 1 éves kor alatt tápszer és tejpép, majd 1 éves kor után mehet neki a sima bolti tej melegítve.
2013. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Én tejet, kakaót adtam nekik. Ha nekünk nem lett semmi baja a tejtől, akkor nekik sem lehet. Nem is lett.
2013. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapig tejitalt adtam, utána sima bolti tejet. De az nem ízlett neki, úgyhogy kakaó lett belőle.
2013. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hònapos, èn is el akartam hagyni a reggeli szopit, de nem fogad el semmit se tàpszert se tejitalt, ìgy marad a szopi mèg pàr hònapig.
2013. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!