Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Angliai anyukák segítségét...

Angliai anyukák segítségét kérném! Cow and Gate babarizs?

Figyelt kérdés
Pár napja adom a babámnak uzsonnára ezt a babarizst tápszerrel keverve, de nem tudom, mennyi az a mennyiség amivel kiválthatnám a tápszer mennyiségét. Általában 150 ml tápit eszik. Eddig olyan 70 ml tápszerrel kevertem, de nem lakik vele jól. Gondoltam mivel sűrű, ennyinek elégnek kéne lenni. A dobozon csak annyi van, hogy 1 kanál rizs, 10 kanál tej. Valaki esetleg kitapasztalta mennyi az elég?

#Anglia #Hozzàtáplálás #babarizs #cow and gate
2013. ápr. 3. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. En mindig megcsinaltam neki 150ml-t. Ha sok volt akkor nem ette meg,kiontottem. Viszont en attertem a lengyel Bobovitara olyan mint az otthoni tejpep,sokkal finomabb. Es vizzel Kell nem anyatejjel/tapszerrel.
2013. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja bocsi azt elfelejtettem nem kanallal meregettem, eloszor beleraktam a vizet,majd 4-5kanallal a porbol vartam par percet es "javitottam" az allagan.
2013. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!