Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jó estét! Nekem van egy 9és...

Peram kérdése:

Jó estét! Nekem van egy 9és fél honapos lányom és hogy az ő korosztályának milyen sürün lehet egy héten hust adni? Mindennap? Vagy csak egyszer kétszer?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet ha a megengedettnél több hust féllét adunk neki? Ilyenekre gondoltam mint pl:csirekhus meg amiket még ehet hogy abbol egy héten mennyit kaphat azt tudom hogy halból töbször is kaphat egy héten de csirkéből meg ilyenekből kaphat e mindennap vagy inkább csak 1-2 alkalommal?
2013. máj. 29. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ekkor már a védőnő minden nap ajánlott több-kevesebb húsételt, de az én babám tápszeres így korán kezdtük a mellétáplálást

csirkéből akár minden nap is kaphat

disznóhúst egy éves kor felett adhattam neki

/védőnő tanácsára/

2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csirkéből akár mindennap adhatsz neki, halat hetente 1-2-szer. És lassan a sovány marhahúst is megkóstoltathatod vele, de abból csak hetente egyszer.
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!