Hozzátáplálás hogyan?

Figyelt kérdés
Kisfiam már egyhete eszi a reszelt almát minden gond nélkül ma már kaoptt sütőtököt almával egy egész üveggel megevett. ti hogyan és mennyi nap után vezetettek be új ételt?Mikortól pótol egy evést a kajcsi? Sajnos semmi tapasztalatom nincs így örülnék a segítségnek és személyes tapasztalatoknak. Valamint hogy hogyan kell el készíteni a baby ételeket

2013. jún. 3. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

eddig jól csinálod :)

most jöhet a főtt krumpli egy két kocka a reszelt almába

ha az is ízlik, akkor lehet fele alma fele krumpli

utána meg répa-alma ugyanígy

utána a barack, cékla

két-három hónapig most játsz ezekkel :)

2013. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én biztosan nem adnék ennyi idő után egy üveggel.


de majd megszakértik a többiek.

2013. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit adj amennyit megeszik. Nekem 5,5 honaposan mar 1,5 uveğgel megeszik a kisfiam. En szoptatas elott adtam neki es 1,5-2 het alatt kivaltottam a tizorait. Nem siettetem, azota is csak tizoraikor adok neki, 2-3 napont uj dolgokat. De osszessegeben alma, barack, korte, repa amit adok. Krumplit banant is kapott de kiutotte, igy varok veluk. Lassan cukkini cekla amit meg akarok. Kb 7 honapos koraig ennyi. Ja es adtam zabpelyhet is hogy a gluten allergia kideruljon. Nem lett baja.


a kovetkezo az uzsonna lesz, amit ugyanigy kiszeretnek valtani. Akkor majd gyumit tizoraira adok, zoldseget meg uzsira. Es rizspepet akarok meg majd kiprobalni.

2013. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!