Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek az üveges...

Mi a véleményetek az üveges bébiételekről?

Figyelt kérdés
Érdemes venni őket?
2013. jún. 7. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az hogy nagyon drága.
2013. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Drágák igen. De ha utazunk valahova,csak előkapom :)
2013. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha utazik az ember tényleg praktikus. de a mindennapokban nem venném meg. van kertünk, abból főznék neki.
2013. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs kertünk és senki a krönyéken akinek lenne.

Èn felesbe fözök és bébiételt veszek.

Szinte csak Hippet veszek, mert amit mindig nézem mit tartalmaz a többi, és meglepett hogy pl a kecskemétinek a sima almapüréjében van hozzáadott cukor.

2013. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem a mindennapokra gondoltam, csak utazáshoz, vagy ha közbe jön valami és gyorsan kell és nincs már idő főzőcskézni stb.

2013. jún. 7. 08:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom szerete ,változatosabb volt mint amit én fözök több idöm volt másra igy ,nekem bevált olyan kis adagot meg nem fözök soha .
2013. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az esetek 80%-ban bébiételt kap. Azt veszem, amelyik a legolcsóbb. Úgysem tudjuk elkerülni a hozzáadott dolgokat. Viszont el sem tudom képzelni, hogy utazáshoz vigyek. Az nem olyan, hogy csak előkapom és megetetem. Legalábbis nálunk. Fél órás szenvedés. Legtöbbször össze-vissza ken mindent, belecsap a kanálba, kirúgja a kezemből a tányért, minden tiszta kaja lesz, az etető, a ruhája, az egész feje, a haja.
2013. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindig volt itthon.Utazáshoz kényelmes,és praktikus,ha épp nem volt időm főzni,volt mihez nyúlni.Volt amit,én nem tudtam neki elkészíteni,de üvegesben megkapta,és ha volt olyan gyümölcs,amit szeret,de épp nem volt szezonja,akkor is tudtam neki adni.
2013. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az hogy rablás. Nem veszek.

Most egy éves a legkisebb babám. Ő életében 4 üveg bébiételt fogyasztott el. Ebből egyet ajándékba kaptuk, a másik három szilvapempő volt (azt hiszem kecskeméti), mert szorulásos volt gyakran és az segített.

Amúgy ő nem igazán evett semmilyen pempőt, jobban szerette rögtön a darabosat enni, úgy 10 hónaposan már elrágcsálta a puha aszalt szilvát is, úgyhogy azóta nincs több üveg.


Első gyerekemmel még én is vettem utazáshoz meg tartalékba, azóta sokkal drágább lett relatíve, és még ha ki is tudnám fizetni abban a mennyiségben, amennyit megeszik egy nagyobb baba, felháborítónak tartom, egy 180g-os üvegért annyit elkérni, amiből megvan egy-másfél kiló zöldség/gyümölcs a piacon. :o(

2013. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én ikreim sokszor kaptak,szerették is. Nincs azzal semmi baj.Olyan szigorúan ellenőrzik ezeket az alpanyagokat, hogy nyugodtabban adtam nekik, mintha vettem volna mindenféle külföldi húst, zöldséget, gyümölcsöt. Ki tudja azokban milyen egyszer van?! A bébételeseket pedig szigorúan ellenőrzik. Persze csak a jobb márkákról beszélek.
2013. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!