Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hipp, Kecskeméti és társai...

Hipp, Kecskeméti és társai üveges bébiételek. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos. Már 1 hete elkezdtem adni neki az almát. Ezt saját magam pürésítem le finom édes házi almákat vettem a piacon.

Most már váltani szeretnék és megkóstoltatni vele az őszibarackot, de Lidl-s és hasonló helyeken kapható génkezelt barackokból köszönöm nem kérek.

Inkább míg nincs szezonja, megpróbálom az üvegeset.

De melyik a jobb, minőségre és ízre?


2013. máj. 23. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hós a lányom.Én a Kecskemétit adom neki.Kellemes az állaga és az íze is.Nagyon szereti,bármelyk ízből kapja is.
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ha megteheted vegyél Hipp-et bár az a legdrágább de talán minőségben is a legjobb

mi a Hipp, az Univer és a Kecskemétin kívül más saját márkás vackokat nem igazán adtunk a babának özön cukorral felturbózva

2013. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

"Lidl-s és hasonló helyeken kapható génkezelt barackok"

Azért ezen jót mosolyogtam.

Épp tegnap vettem a Lidlben barackot. Spanyol import. Mitől lenne génkezelt?

De legalábbis semmivel nem "génkezeltebb", mint a banán, amit nyilván Te is megveszel akárhol.

És a mandarin, meg a narancs, amit télen veszel a piacon? Az honnan van?

A "házi almád" is lehet vegyszerekkel kezelt. Ha nem volt közte kukacos, akkor biztosra is veheted...


Melyik jobb minőségre?

Ezt senki se tudja. Viszont sokban (Kecskeméti) van hozzá adott cukor, ha ez számít Neked, akkor olvasd el, mielőtt megveszed.


Ízre?

Én kóstoltam két-három félét még az első gyerekemmel, egyik se ízlett. A zöldséges maga a borzalom, a gyümölcsösnek mind rizs íze van, mert rizspépet tesznek bele (a Hipp is).


A babáim némelyiket kedvelték, de nem nagyon kellett nekik, harmadiknak már nem is adtam soha, csak egyet, amit ajándékba kapott, azt megette.

2013. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Kecskeméti őszibarackot adom, de csak 1/3 üveggel almához keverve mert meg van cukrozva, és szerintem nagyon intenzív az íze. A Hipp-est nem tudom hogy cukrozzák-e. Árulnak fagyasztott barackot az Auchan-ban, eleinte azt adtam a babámnak. A Hipp a legdrágább, de valszeg a legjobb termék is, de én az Univert és a Kecskemétit is szeretem, kóstolgasd majd meg a bébiételeket, van ami nagyon finom, és vannak tök ízetlenek is, azokat pl a fiam sem ette meg. Ki kell tapasztalni hogy kinek mi ízlik.
2013. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kecskeméti, Hipp, Univer nagyon jók, a Hamé 100%-os gyümölcsdesszertjei is jók, illetve én meg voltam elégedve a Rossmann és DM bébiételeivel is.

Egyébként a Kecskemétit a Hipp gyárja, szerintem a kettő ugyanaz:) Sajnos a Kecskeméti se magyar már, ugyanúgy a német Hipp a tulajdonos.

Amit egyáltalán nem ajánlok, az a Tescoban kapható Ovko márka és Dinky, azok valami förtelem. Olyat tényleg ne vegyél.

Viszont a Tescoban lehet kapni Heinz-et, ha még van, az nagyon jó minőség!

2013. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En inkabb magam keverem-turmixolom az eteleit, azokat jobban megeszi, mint a bebietelt. Eddig az osszes Kecskemeti, Univer, Babylove stb zoldsegmixet utalta. 5.5 honapos, 4 hos kora ota adunk neki 'szilard' etelt is. Reggelire alma vagy banan pure, hamarosan kiprobaljuk a barackot, uzsonnara brokkoli, repa es burgonya fozve, turmixolva. Bebietelt csak akkor, ha uton vagyunk :)
2013. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a müller drogériában kaphato,bebevitát,német hipp kajákat vetem a kislányomnak .nagyon szerete ökett .
2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én DMben végignéztem az összeset és az Alnatura és Babylove (DM márka) az egyetlen, amiben nem volt adalékanyag (rízsörlemény stb). A répa illetve az alma csak gyümölcsöt tartalmaz. Úgyhogy én amellett döntöttem, egyelőre ne legyen más benne csak a gyümölcs. Minden más amit felsoroltál tartalmaz egyebet is.
2013. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Hasznos volt.


Nem tudom hányasnak ( mivel visszaolvasni már nem szeretnék) üzenem: hogy megkövetlek, igazad van, a banán, a narancs és a mandarin ugyanolyan ;-)

2013. máj. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!