Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hol találok jó összefoglalást...

Hol találok jó összefoglalást a hozzátáplálásról, vagy egy részletesebb leírást?

Figyelt kérdés
a google találati listájának első oldalát én is ismerem

2013. jún. 10. 11:19
 1/5 gabszem ***** válasza:
sztem sehol. és ha találsz is , mindenhol máshogy írják :) Én végül próbáltam magamtól kitalálni, mi hamar kezdtük. 8 hetesen már baracklevet kapott, hogy tudjon kakilni meg sütőtöklevet, 3 hónaposan kezdett gyümölcspépeket enni (barack, alma, sütőtök), utána jött a krumpli, répa, 7 gabonás pép, rizspép, meggy, cékla, gesztenye. Csirkehusi kb. 5 hónaposan. Aztán már egyre több minden paradicsom, fokhagyma belefőzve főzelékbe, leveszöldségek stb.
2013. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:

ja és én ezt a táblázatot követtem (hellyel-közzel)

[link]

2013. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,és Te hogy váltottad ki az étkezést?

mi egy hónapja kezdtük,egy ismerősöm azt mondta,h messze vagyok még,h egy etetést kiváltsak,egy másik azt mondta,hogy ha egy bébikaját megeszik,akkor az már kiváltja,na nálunk az a helyzet,hogy kb 350-370 gr főzeléket megeszik-ez már majdnem 2 NAGY bébikaja,ma még vizet is adtam neki,de nyüsszögött,szóval látszott,h még szopizna,és utána még ivott 40 gr anyatejet,na most ez több mint 400 gr,ami egy 8kilós gyereknél...sztem elég sok.

lehet elég lenne neki kevesebb is,de gondoltam kínálom,ami a tálban van,vagy míg magától nyitja a száját,de a főzelék hamarabb elfogyott.

A védőnő azt mondta anyatejből sosem tudom túletetni,de főzelékből?olyan tanácstalan vagyok,nem akarom túletetni,de azt se,h keveset adjak neki,ha jól esik neki, had egyen

2013. jún. 10. 14:15
 4/5 Zsófianyu ***** válasza:

Ez tényleg soknak hangzik, de lehet, hogy neki ennyi kell. Hányszor eszik egy nap?

Az én kisfiam viszont csak 120-150 grammokat eszik meg egy étkezésre pedig hamarosan 6 hónapos lesz. Nem tudom "tömni" jobban, pedig a súlya is csak lassan emelkedik. Most kezdtünk tejpépezni, hátha ez segít.

2013. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mellette még 6-7x szoptatom+1x keksz almával
2013. jún. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!