Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hallottatok már erről az új...

Hallottatok már erről az új kutatásról a hozzátáplálásról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 7. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát most legyen okos az ember. :)
2013. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És most akkor kinek higgyek?
2013. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én se hallottam még....
2013. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne azért, ha valami nívósabb intézmény ajánlaná ezt.
2013. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezt tesóm már mondta,3 éves a fia,neki is ezt ajánlotta az orvosa,kint élnek Amerikában.Ő e szerint csinálta a hozzátáplálást, én is, semmi bajuk a fiainknak.

A mostani itthoni "trend" eléggé túlzás...

2013. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is lepődtem meg...

ugyanez van a gluténnal

2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem meg,hogy azt irja 2 éves korig tojást és 3éves korig halat nem kapnak a gyerekek mai ajánlás szerint?!
2013. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez azért fura, mert a kisfiam 11 hónapos korában evett néhány morzsányit a tojásrántottámból, egy óra múlva a Heim Pál ügyeletén voltunk, mert feldagadt az arca, folyt az orra, vörös volt a szeme.

Már 16 hónapos, de azóta sem mertem neki adni.

Olyat már evett régebben is amiben van valamennyi tojásfehérje, sárgáját is evett, de rántottát azóta sem.

Holott lehet, ha most kapna először, semmi baja nem lenne.

Nem lehet itt okosnak lenni.

2013. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg ez van. Vmit mondanak, sulykolnak x évig, utána meg homlokegyenest az ellenkezőjét. A fiamat úgy etettem, a lányomat így kéne? Bár szerintem kb ugyanúgy fogom csinálni most is. azért akkor sem voltam olyan kocka, hoy betűről- betűre tartsak mindent, de azért 1 éves koráig nagyjából betartottam.
2013. márc. 7. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:

még nem hallottam.


bár én eleve azt tartottam furcsának, hogy minden legyen HA és gluténmentes, merthogy ezt hányásig tollják mindenhol...

gondolom ebben is üzlet van valakinek, hogy csak a HA táp, pépek tömkelege, babajoghurtok és tejitalok....


én már szoptatás alatt is csipegettem földimogyorót, semmi baja nem volt a babámnak.

sőt, amikor azt mondta a védőnő és a gyerekorvos, hogy kerüljem a tejtermékeket, nagyon meglepődtem. a tejet még megértem, de hogy a kefírt és a joghurtot, sajtokat..? az egyik legfontosabb fehérje és kalciumforrást..? persze, ettem tejterméket is, szintén nem ártott a babámnak.

(ha baj lett volna, rögtön abbahagyom)


mert ha az anya étrendjében amúgy se szerepeltek ezek az ételek, akkor tényleg esélyesebb az allergia (pl.tengeri herkentyűk), mindegy mikor kapja a gyerek.


oké, hogy paramamik vagyunk, de a sok sterilizálással, meg a nagy óvatossággal lehet, hogy sokkal többet ártunk a kisbabáinknak...

2013. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!