Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejberizspépet kóstolóként...

Tejberizspépet kóstolóként adnátok egy 2hónapos babának?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Tápszeres a kezdetektől.

2013. jún. 11. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy adnék...akkor inkább sima rizspépet.
2013. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem, 2 hónaposnak semmiképp
2013. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 hósnak semmi de semmi képpen sem.

Elöször is a tejet csak 1 évesen lehet adni a gyereknek, másrészt képtele még folyékony dolgon kívül bármit is lenyelni a gyerek.

Nem csak a gyomrának rossz hanem fulladás veszélyes is nagyon.

2013. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan tejberizspépre gondolok amit 4hónapos kortól lehet kapni. Milumil.
2013. jún. 11. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
NEM szabad adni
2013. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok egy nagyon szakirodalomból nevelő anyuka, de tuti nem adnék.Még fejletlen a pici gyomra.Tápin kívül nem kell még neki semmi. Ha minden rendben van, akkor 3-3,5 hónaposan már adnék neki esetleg almát. (az enyémmel is ezt csináltam)
2013. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabszem ***** válasza:
50%
a tejberízspép nem tejalapú, hanem tápszeralapú, de ne adj még neki, majd csak 4 hós kortól. Viszont én 8 hetes kortól már adtam pár kiskanál baracklevet a babámnak (szintén tápszeres), 3 hós kortol pedig már gyümölcspépeket adtam.
2013. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Bár az enyémek is tápszeresek (is) voltak elejétől fogva, kivártam a 4 hónapot bőven. Szerintem teljesen fölösleges terhelni a baba szervezetét ennyire kicsi korban bármivel, ami nem anyatej vagy tápszer.
2013. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. 2 hónaposnak semmit a tápszeren kívül, esetleg víz, vagy tea ha muszáj. Ráérsz még. Hova siettetni a hozzátáplálást? Van valami egészségügyi oka? Mert ha ilyen áll fenn, akkor a gyerekorvossal konzultálj, hogy mit és hogyan tegyél. Egyéb esetben sztem ne adj semmit tápszeren kívül. Inkább 4 hósan.
2013. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!