Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil vaníliás tejberizspépe...

Milumil vaníliás tejberizspépet (4 hótól) ti mikor vezettétek be a babátoknál?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta a védőnő,hogy ne adjam majd csak 6 hós kora után,mert az nem hipoallergén. Addig a sinlacot adjam neki.

Nagyon sok babaételre is ráírják,hogy 4 hós kortól,és elvileg mégsem lenne szabad adni nekik.pl:áfonya,eper...

Ez a tejberizspép is hasonló lenne,mert tehéntejből készült,és nem hipoallergén?



2013. márc. 21. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hósan már kóstoltattam 4 hótól való tejpépeket.Mondjuk ezt a vaníliásat nem ette meg,de Milumil banános nagyon bejött neki :D
2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyet adtam 5hósan a fiamnak. Amig csak 30-40ml-t evett meg belőle nem volt semmi baj. Amint oda mertem neki adni többet szorulása lett :(
2013. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ennek HA-s változata is:

[link]


Nekem a doki receptre írta fel anno.


Egyébként az én babám ette a nem HA-s pépeket is és nem volt baja tőle. De ha ételallergia veszélye fenyegeti, akkor valóban nem ajánlott a sima tejpép fogyasztása.

2013. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én pollenre vagyok allergiás,meg a kamillateára, szóval akár ő is lehet...Anyukám meg a tejre is allergiás, azt meg örökölhette is.

Erről a hipoallergén változatról még nem hallottam, de ahogy néztem elég borsos ára van, így szerintem maradunk a sinlacnál, 6 hósan meg majd meglátjuk mi lesz. Már 5 hónapos, szóval annyira sokat nem kell várni.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 21. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Drágább, de kiszerelésre is jóval nagyobb. 2 zacskó van benne, nem egy.
2013. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!