Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bébiétel felesbe krumplival...

Bébiétel felesbe krumplival és zöldséggel?

Figyelt kérdés
Elég drágák a babaételek de babám csak azt szereti. Nem akarok rajta spórolni ezért mindig megveszem neki. De arra gondoltam ha a felét adnám neki főtt krumplival, répával stb.. akkor megszokná a rendes kaját is és nem is lenne annyira drága hiszen fele annyit vennék. Elég rossz érzés mert sok mindemre költünk nem rajta akarok spórolni.
2013. jún. 13. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán keverheted normális étellel, amit te főztél. aztán ha fokozatosan egyre kevesebb boltit teszel bele, talán átszokik a főztödre. miért adtál neki egyáltalán valaha bébiételt? főleg, ha spórolni akarsz... én mindig főztem neki.
2013. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Fűszerezd meg rendesen, amit te főzöl, akkor a babád is megfogja enni.(Só,cukor stb.)
2013. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keverheted. Arra figyelj, hogy amit te készítesz, az is minél kevésbé legyen darabos, jó puhára főtt zöldséget, gyümölcsöt pürésíts, adj hozzá annyi főzőlét, hogy ne legyen túl sűrű. Először egy kiskanálnyit tegyél a bébiételhez, majd kettőt, és fokozatosan emeld az adagot, így valószínűleg szívesebben elfogadja.
2013. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!