Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Te adnál 5 hosnak uzsonnára...

Te adnál 5 hosnak uzsonnára gyümit ha tizoraira már kap? Kostoltatás +igény szerinti szopi

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 13:22
 1/4 Kerria ***** válasza:
Én adtam, de ekkor sajnos mi már tápszereztünk. Szopinál lehet nem erőltettem volna még annyira...
2013. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett is adnék a helyedben, mert a gyümi pont olyan, hogy finom is, tápláló is. :)
2013. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
én adtam délután is bár tápis volt de sztem nem számit
2013. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gingi1231 válasza:
47%
Nem, nem adnék! Ha csak szopizik, igény szerint, és van elég tejed, akkor minek sietni a szilárd kajákkal? Én 6 hós koráig csak szopiztattam, most 7 és fél hós, és most is csak napi egyszer kap gyümit, vagy gabonapépet anyatejjel vagy frissen préselt gyümilével, zöldséglével. Ajánlom W. Ungváry Renáta: a Kismama babakonyhája c könyvét. Ebben írja, hogy napi 5-6 szopi mellett 6-7 hós babának napi egy szilárd elég, aztán 8-9 hósan jöhet a napi kettő.
2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!