Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Görögdinnyét mikortól kaphat...

Görögdinnyét mikortól kaphat a baba, mag nélkül?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a fiam,és egy hónapja kezdtem a hozzá táplálást. Vannak nagyobb gyermekek,az egyiküknél 15 hónaposan,a másiknál 12 hónaposan,a harmadiknál 10 hónaposan volt szezonja,akkor ettek először.

2013. júl. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,erre én is kíváncsi vagyok. Az én lányom 8 hónapos,pont ma kérdeztem a védőnőt azt mondta,hogy egy éves kor alatt nem ajánlott. Viszont sok táblázatban meg az van,hogy ehet. Én is bajban vagyok,hogy kire hallgassak!
2013. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindent a védőnői javaslatra csinálok. Nekem 8 hónapos kortól ajánlotta. a sárgadinnyét pedig 10 hós kortól.

5,5 hónaposan semmiképp nem adnám neki.

2013. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsófianyu ***** válasza:

Nővérem kisfia 7 hónapos, ő tegnap adott neki először. Ízlett neki és egyelőre semmi jele, hogy baja lenne tőle. Anyukánk védőnő és nem volt ellenvetése. :)

Az 5,5 hónap tényleg korainak tűnik, szerintem csak minimális mennyiséget adj és várj, hogyan reagál rá a pocakja.

Számomra csak augusztus az igazi dinnyeszezon, addigra mi is betöltjük a 7 hónapot és fog kapni majd. :)

2013. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kismamablog-fac-es oldal. Most láttam,7 hónapos kortól eheti a baba a dinnyét,de hogy milyen formában,azt nem tudom. Mennyire lehet pürésíteni? stb.
2013. júl. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!