Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikortól és hogy adtatok a...

Ti mikortól és hogy adtatok a babátoknak sima csapvizet?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nem babavizet és nem is forralt (csap)vizet.


a kisfiam 13 hónapos, és valahogy még mindig rutinszerűen forralt vízzel készítem el a tápszerét és a tejpépet is.



2013. júl. 9. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 11 hónapos és már néha adok neki sima vizet. A tápszerhez és amúgy még forralom, de néha már adok neki amolyat. Egy évesen már nem kell forralni, adhatsz neki nyugodtan már rendes vizet!
2013. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam még forralom neki,de tudom már nem lenne muszáj....
2013. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónapos, időnként adok neki sima vizet, de nem csapból, hanem ásványvizet, amit mi is iszunk. Mi nem iszunk csapvizet, mert pocsék.
2013. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk doktor néni mondta már egy éves kora előtt, hogy kaphat csapvizet, mivel nálunk jó minőségű az ivóvíz. Azt is mondta, hogy épp ezért forralni sem kell, viszont hagyjam egy órácskára állni, hogy a klór elpárologhasson belőle.


Azóta is főleg babavizet kap, már majdnem kettő. De ha az elfogy itthon gond nélkül adom a csapvizet, nem rohanok rögtön az üzletbe.

2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éves korától. Bp.
2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak (2,5 éves) még mindig forralom vagy ásványvizet kap. Én nem bízom abban, hogy rendesen kiszűrik a hormonokat, amik belekerülhettek. Majd ha tényleg kék lesz a Duna! Bp.
2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor még 55 éves korában is forralhatod neki :)
2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!