Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem csinálok bajt belöle igaz?

Nem csinálok bajt belöle igaz?

Figyelt kérdés
Kislányom anyatejes még nem töltöte be a 6 honapot de már kap lédus öszibarackot sárgabarackot szilvát néha néha nagyon szereti de nem pürésitem le hanem elszopogatja (hozzáteszem pürésitve az arcomba köpi:)
2013. júl. 23. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
azért vigyázz, nehogy megfulladjon! az őszibarack elég puha, az ínyével is tud belőle "harapni". én őszintén megmondom, nem merném így adni neki.
2013. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát.... nézd, a baj csak 1-szer van meg!

De akkor aztán tényleg baj van.

Én nem merném, épp előttem írták le hogy többek közt miért nem.


Épp a minap néztem ( sajnos) egy kisfilmet arról a családról aki szőlőt adott a nem tudom hány éves ( talán 2-3) éves gyereknek, és szegénykém olyan szerencsétlenül nyelte félre hogy fulladozni kezdett tőle, oxigénhiányos állapot lépett fel nála és olyan szinten károsodott az oxigénhiánytól hogy szellemileg soha nem lesz ép szegény kisfiú...

2013. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!