Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gesztenyét hogy adtok a babának?

Gesztenyét hogy adtok a babának?

Figyelt kérdés
Már több boltban is kerestem de gesztenyepürét csak olyat találtam amiben van vanilia meg rumaroma is. Bébiételt is hiába kutatok nem látok egyet sem ami gesztenyés. Ti hol és milyen formában szerzitek be?
2013. aug. 8. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kecskemétinek van olyan bébiétele, hogy geszetenye-alma-csirke. Egyébként szerintem igazi gesztenyét kellene venni és elkészíteni, nem gesztenyepürét, de én még csak bébiételben adtam.
2013. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fagyasztott gesztenyét, ami nincs pürésítve, hanem csak a hámozott gesztenyeszemek vannak benne. Ezt kell megfőzni. Ha már összetörik a villa alatt, akkor pürésíteni és kész is. Magában is lehet adni, kis vízzel higitva vagy almával is szokás. Az előre csomagolt gesztenyemassza sok hozzáadott dolgot tartalmaz, azt ne vegyél.
2013. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, akkor megpróbálok még kutakodni bébiételek között. Olyan gesztenyepürét semmiképp nem adnék neki, azért kerestem mert valahol olvastam, hogy van olyan is amiben csak a gesztenye van de nem találtam. De akkor megnézem az egész fagyasztót , hogy találjak egészet. Köszi a segítséget.:-)
2013. aug. 8. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A Maroninak van sima püréje, a Sparban szoktam venni. Nálunk a tejfehérjementesség a szempont, azt hiszem, az is rá van írva, h bio.
2013. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült szerezni végre, köszönöm a segítségeteket:-)
2013. aug. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!