Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Majdnem 13 hós babámnak mit...

Majdnem 13 hós babámnak mit csináljak tojásból? Nagyon válogatós! Többi alul!

Figyelt kérdés

Hónapok óta egy rémálom az etetés, semmit nem akar megenni.

Tojás sárgájából kapott már pár falatot, fehérjéből még nem. Rántottát készíthetek neki? Ti hogyan csináljátok? Teljesen el vagyok keseredve, hogy nem eszik jóízűen SOHA!

:(

Ilyen tojáskrémes kenyér-evésről nem is álmodom, ezekkel is csak játszik, 1-2 falatnak nem nevezhető ételdarabot lenyel és ennyi. Nagyon elrontottam valamit, ez már mindig így lesz?


2013. aug. 11. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a rántottába mindig teszek valami húsfélét(szalonna,sonka,virsli),így megesz, de magában nem.

Tükörtojás is imádja, főleg kenyérrel tunkolni a sárgáját.

Tojáslevest próbáltad már?

lehet a meleg miatt nincs étvágya, az én 3 évesem is egész nap csak gyümölcsöt eszik, semmi mást.

2013. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néha édesen csináltam a rántottát pici liszttel. Olyasmi lett, mint a császármorzsa, tömte ezerrel. :)
2013. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!

Kedves 2. a lisztet mikor kevered hozzá? Tök analfabéla vagyok a főzéshez! :(

2013. aug. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!