Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adtatok a babátoknak...

Mikortól adtatok a babátoknak üveges bébiételt?

Figyelt kérdés
Milyen ízzel kezdtétek?
2013. aug. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikre rá van írva, hogy hány hónapos kortól ajánlott.
2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ami rá van irva akkor adhatod. Sok baba csak azt eszi meg sok meg scak azt amit anya főz, van akinek meg mindegy. Minőségre ugyanoylan jók azok is, sőt sokszor ellenörzöttebb helyről van az alapanyag. Viszotn arra figyelj hogy hozzááadott cukor ne legyen benne mert az felesleges.
2013. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen rá van írva mikortól adhatod,jók bár én ilyenkor mikor minden friss inkább csinálok
2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
Szerintem szoktatás kérdése is hogy mit eszik meg. Én pl. az első hónapokban főztem neki, és hatalmas adagokat evett belőle. Kb. 1 éves korban kezdett válogatni, addig bármit megevett. Néha kapott üvegeset is, de igyekeztem szinte mindig főzni neki, eleinte nem egy bonyolult dolog. De hogy a kérdésre válaszolja, sztem kb. 4 hósan kapott először üvegeset, biztos hogy valami gyümis volt (őszibarack vagy ilyesmi)
2013. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés.

Az én fiam is most lesz 4 hónapos, és szeretném vele elkezdeni a kóstoltatást. De engem is érdekel, hogy az ok, hogy vannak üveges bébiételek 4 hónapos kortól, de csak egy-két kanállal kap az elején, akkor a többivel mi lesz? Egyem meg én, vagy tárolható hűtőben 1-2 napig?

2013. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!