Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek hogyan vezessem...

Hajzerbarbi21 kérdése:

Szerintetek hogyan vezessem be az ételeket a 4 és fél hónapos kislányomnál?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hónapos kora óta tápszeres, a védőnő mondta, hogy elkezdhetem a hozzátáplálást. Almával kezdtem azt nagyon szereti uzsonnára pedig babylove teljes kiőrlésű gabonát kap kölesből amit tápszerrel készítek neki és nagyon szereti, már adtam neki barackot pár napig azt is nagyon szerette, meg most utoljára a meggyet egy pár kis kanállal, és most tanácstalan vagyok hogyan tovább? Zöldségek közöl a burgonyát elsőnek pl almával? Vagy miket és hogyan adhatom neki? Ti hogy csináltátok?
2013. aug. 14. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én zöldségel kezdtem!

Mehet a krumpli, répa, cékla! Ugyanugy ah a töbit elöször csak pár kanálal magába aztán amenyit kér és ha semi baja ak keverheted!

2013. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a zöldségek párolólevét adtam babylova kölespéppel, aztán a zöldésg püréjét is, pld répa, cékla, sütőtök, de 6 hónaposan kezdtem.
2013. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!