Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A darabos ételeket hogy...

A darabos ételeket hogy vezettétek be? Nem akadt meg a torkán? Pépeseket már eszik a 7 hónapos kisfiam, és a kölesgolyóval is próbálkozom (még felezem. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Pl. többen írjátok, hogy vajaskenyér, stb. Még csak 2 alsó foga van a kisfiamnak.

2013. máj. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyobb darab párolt zöldséget adni neki, amit meg tud fogni, pl karfiolt, répát.
2013. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eloszor kolesgolyot meg kukoriackukacot kapott, aztan kiflit ragcsalni. Majd barackot, banant,de ezt mar csak 9 hosan. A fozelekeket meg egyre darabosabbra csinaltam, eleinte csak egy fokkal a teljesen pepes elott zartam el a mixert, aztan egyre kevesebb ideig mixereltem. Ez kb. ket het volt, aztan mar eleg volt villaval szetnyomni, csak a husit mixereltem. Aztan a levesbe mar a tesztat nem nyomtam szet csak a zoldseget. Ugy egy evesen mar eleg volt kockara vagni, de neki ekkor mar volt 4 ragofoga.
2013. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szia! A darabos főzelékeket nehezen, de eszi a kislányom, neki is 2 alsó foga van még csak. Kicsit szokott tőle köhögni. Ő is inkább még a pépeset szereti jobban, de viszont imád majszolgatni, vajas kenyeret, sonka szalámit imádja, meg babapiskótát is adtam már neki nassolni.
2013. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kisfiam 11 hónapos koráig csak pépeset evett mert ha nagyobb darab került a szájába fuldoklott öklendezett söt volt hogy mindent kihányt! Most 1 éves és mindent tudok neki adni! Én semmit nem eröltettem.
2013. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na az én lányom 13 hónapos és csak pépeset eszik! Ha egy kis darab van a kajcsiban öklendezik tőle! Igaz neki is csak 2 foga van még!
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!