Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek a Hipp bio...

Mi a véleményetek a Hipp bio bébiételekről? Mennyire ártalmas a babának, ha néha kap ilyet? Milyen a minőségük?

Figyelt kérdés
Szeretek főzni,de kértem ilyeneket ajándékba a babának,mert azt olvastam,hogy ezek azért viszonylag megbízhatóak,és jó ha van itthon azért a változatosság kedvéért,vagy ha elmegyünk valahova.

2013. aug. 17. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én amondó vagyok, hogy a bébiételek nem ártanak a babának. Én is mindent főzök és frissen készítek neki, de vannak alkalmak amikor nem vagyunk otthon és akkor bizony kell az üveges babakaja. Mi a Hamét vesszük, mert olcsó és finom. Ebben is van bio, éde szerintem minden ilyen üveges be van vizsgálva, biztos,hogy nem ártasz a gyerkőcödnek vele.

A Hipp ugyanaz, mint a többi, csak dupla áron, mert Hipp.


Nekem most van itthon kb 20-25 üveg bébiétel. Java Hamé-s, de kecskeméti, univer és a hipp is megtalálható közte. Én akcióban szoktam venni őket, hogy legyen itthon. Mi sokat kirándulunk és ahogy említettem ilyenkor nagy segítség a kis üveges kaja...

2013. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mi a fene ez a mánia, hogy a bébiétel ártalmas a babának...

Inkább azt olvastam, hogy ezek sokkal szigorúbban ellenőrzött alapanyagokból készülnek.

Ha meki kaját enne, akkor azt mondom, hogy na, az ártalmas. De a bébiétel...??? Ne már!

2013. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is amondó vagyok nem rosszak,....most,hogy minden friss én is főzöcskélek de bizony előfordul az is ,hogy éppen nincs kedvem,ilyenkor előkapom és adom....de azt el kell mondjam a főztömet valahogy jobban eszi a lányom:)
2013. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szted mi baja lehet egy bebieteltol a gyereknek? Mit arthat az? En fiam is jobban szerette a foztomet de kapott sok bebi etelt is.. anyukak szedjetek mar ossze magatokat de komolyan..falnak megyek az ilyen kerdesektol..csak azert nyitom meg hogy megkerdezzem a kerdezot hogymit feltetelez milyen baja lehet tole a gyereknek..erdemi valaszt meg sosem kaptam mi az alapja ennek a nagy rettegesnek amiben egyes nok elnek..
2013. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Viszonylag megbízhatóak? Sokkal megbízhatóbbak, mint a gyümölcsök zöldségek, amiket megveszel a piacon/boltban. Kellene néha kicsit gondolkodni is.
2013. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ên üvegessel tömöm a gyerekemert megbizhatòbb szerintem mint a zöldsègesnèl vett gyümölcs. Hippet azèrt veszek mert szereti.Hamèt nem eszi meg de a rossmann sajât màrkàt igen. A Hipp egy màrka..teljesen jo
2013. aug. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én friss gyümölcsöt, zöldséget adok neki, szívesen főzöcskézek :) De ha elmegyünk itthonról, akkor viszont bébiételt kap, azt is szereti :) A Hipp jó, csak drága. Én dm-es babylove-ot meg Kecskemétit szoktam venni.
2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!