Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hipp bio combiotikum 1-es...

Bernadett zoé kérdése:

Hipp bio combiotikum 1-es tápszert az orvos felírja receptre? Ha nem akkor miket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 21:53
 1/1 Babó84 válasza:

Mi is ezt esszük, mert elég natúr íze van, és úgy vettem észre, hogy a kisfiam (majdnem 3 hónapos), nem szereti az édes ízeket és a többi tápszer sokkal édesebb. Ettől ráadásul még kakija is van, a többitől meg székrekedése volt, főleg a Ha-s tápszerektől. Tudtommal nincs erre a tápszerre támogatás, csak azt nem tudom, hogy miért. Már gondolkoztam rajta, hogy érdeklődöm e-mailben a Hipp-nél.

A Milumil, Milupa, Beba, Humana tápszerekre a simákra és a hipoallergénekre is van támogatás, mi szinte mindegyiket kipróbáltuk, közülük még a sima Milupa 1-es vált be a legjobban, és az a legolcsóbb is (támogatással kb. 800 Ft), és 900g-os. A Novalacnak is vannak támogatott tápszerei. Ezen az oldalon meg tudod nézni a tápszereket, támogatott árakkal együtt: [link]

remélem segítettem!

2013. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!