Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ugy alakult par napra korhazba...

Ugy alakult par napra korhazba megyek. Apa nem tud fozni mit fagyaszthatok le 16 hos lanyomnak ebedre 4 napra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Rendeljetek valami futár cégtől. Elvileg már a legtöbb dolgot eszi a kislányod. El is mehetnek minden nap és kereshetnek valami kis büfét ahol megebédelnek. Vagy főzzön apa tésztát és lehet enni sajtos tésztát, mákos tésztát, lekváros tésztát, makarónit (előre kész szósszal) stb. Te is megfőzhetsz 2 napra előre azzal is már előrébb vagytok. De ha fagyasztani szeretnél akkor, spenót főzeléket, sóska főzeléket, pörköltet, paradicsomos káposztát, egyszerű vadast szószt + tésztát kell főzni hozzá (levesben főt sárgarépát, krumplit, fehérrépát, hagymát mustárral és tejföllel botmixerrel össze turmixolsz), gyümölcs levest simán lehet fagyasztani. Lehet venni fagyasztott előre kész szilvás gombócot amit csak forró vízben meg kell főzni és utána zsíron egy kis prézlit pirítani hozzá ezt is apa simán eltudja készíteni. Pizza tésztát is vehet apa és szórnak rá ami nekik jól esik.
2013. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Répa, krumpli, tök főzi (ezek olvasztás után is finomak), húsleves sok répával esetleg egy kis husival, tésztával.Hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2013. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi azert rendelni nem fogunk mindennap, de jo otletek.... :-) :-)
2013. szept. 3. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig rakok a fagyasztóba kaját, biztos, ami biztos :D Van milánóihoz szósz lefagyasztva, pörkölt lefagyasztva, mézes mustáros csirke lefagyasztva :) Ezekhez apa is tud köretet főzni :) Főzelékek közül nekem is van bent tök, meg spenót. VAn lefagyasztva lecsó, meg levesek közül húsleves, gyümölcsleves, és brokkolikrémleves is.

És egy túrós, vagy egy sajtos tésztát egyedül is meg tud csinálni :)

2013. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írjátok már meg miért kellett leszavazni mert minden kajához jutási formát felsoroltam? 2 napra előre főzöl és 2 nap kilehet bírni, hogy rendel az ember, az egyszerű kajákat apa is megtudja főzni, és írtam olyat is ami szerintem fagyasztva is jó.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Rendkívüli öröm lehet egy ilyen faszi mellett élni.

Bekakilni be tud, egyedül? Nem a kölök, a férjed.

Az orrát is te fújod ki? :))


Büszke lehet magára.

2013. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Vodnik!

Mielött még fikázni kezdenéd a párom,először is nöjj fel. Kösz

2013. szept. 9. 14:36
 8/8 anonim válasza:
Úgy tudom, vannak ilyen nagy gyerekeknek való üveges bébiételek. Nagyon finomak, pl. a paradicsomos-marhahúsos.Igaz, nem olcsó, de 4 napig ki lehet bírni.
2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!