Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónaposan még nem hagyott...

8 hónaposan még nem hagyott el egy szopizást sem kislányom - ez gond?

Figyelt kérdés

5 hónaposan kezdtem kóstoltatni, majd 6 hónaposan ténylegesen hozzátáplálni, 7 hónapos korában ebédre kapja a főzeléket, annak ellenére, hogy a tízórai után nem sikerül elhagyni a cicit - ez baj? 5ször szopizik még naponta, hatalmas adagokat eszok tízóraira , és ebédre is, mégis sír, ha nincs cici utána... igazából engem nem zavar, csak olvasom, hogy 2-3 hét alatt kiváltanak 1-1 étkezést, mi még 3 hónap alatt valójában egyet sem... most kezdenénk az uzsonnát is kiegészíteni , de nem baj, hogy nem hagyott még el egy szopit sem? vagy addig ne is kezdjük az uzsonnát el?

Köszönöm!


2013. szept. 13. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gond. Szerintem hallgass a gyermekedre. :)
2013. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uzsonnát kezdhetitek, de a szopit is folytassátok nyugodtan. Amíg téged és a babádat nem zav
2013. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arja, addig nem kell aggódnod :-)
2013. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam is 8 hónapos. Ö is mindig cicizik pedig ebédre husis főzeléket kap tízóraira uzsonnára gyümölcsöt. + vacsira tejpépet ha megeszi ha nem husis főzeléket. Èn úgy vagyok vele,hogy egy éves koráig ha kéri adom neki minden étkezéshez. Azután majd szépen leszoktatom róla maradjon csak reggel este. Örülj neki. A legjobb dolgot kapja amit kaphat.
2013. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! - akkor jöhet az uzsi is :)
2013. szept. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!