Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tegyek, hogy 7,5 hós...

00nuszika00 kérdése:

Mit tegyek, hogy 7,5 hós babámnak nagyobb étvágya legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen eszik és keveset,de egy másodpercre nincs nyugottan,annyit mozog megy....

Lehet,hogy nem jókat főzök neki?Bármelyik zöldségből,zöldségekből készìtem neki a hamit,mindig picire vágom felrakom főzni enyhén sózom,majd hozzáadom a csirkemellet vagy a csirkemájat,majd összeturmixolom a főzőlével....Mintha a bébiételeket jobban szeretné...Tanácstalan vagyok... :/


2013. szept. 17. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát sok étvágytalan baba van, ez ember függő. nem lehet minden gyerek jó evő. Ha ugy látod az üveges bébi ételt jobban szereti akkor adj neki azt. Az is uygaúgy jó neki. Én ismerek oylan babaát aki csak azt ette meg, anyuka bármit fözött nem evett belőle csak 1-2 kanállal. A kistesó meg pont forditva volt, ö meg a boltit nem ette meg.
2013. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!