Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. heti Uh-n 1 héttel nagyobb...

30. heti Uh-n 1 héttel nagyobb mindene a babámnak! Befolyásolja ez a szülés dátumát? Uh méretek alapján azt is előre hozták 1 héttel kb. Idáig minden Uh-on megyegyezett a menstruáció által számolt hét az Uh-al!

Figyelt kérdés

Hányadik Uh vizsgálat a lebiztosabb? MIért nagyobb a babám a 30. héten? Talán előbb fogant???

KÖszönöm előre is válaszotokat!!!


2012. febr. 28. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

épp a korai uh-ok méretei a meghatározók. nem fogják elölrébb hozni, ne aggódj!

vagy más ütemben fejlődik, vagy nagyobb baba lesz, avgy a műszer pontatlanul mérte.

Ne aggódj! ezek csak becsült értékek!

2012. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2012. febr. 28. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 32 hetes uh on mindene 3 hettel volt nagyobb, megsem hoztak elobbre a szulesi datumot. Moat 37 hetes vagyok es a meretek alapjan o mar 40 hetes. Kivancsi vagyok, tenyleg ilyen nagy baba lesz. ( remelem nem). Amugy a 12 hetes uh utan mar nem nagyon valtoztatjak a szules idopontjat. Nekem akkor a 12 hetesen mindene 12 hetes volt.
2012. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is úgy volt, hogy a 12 hetes Uh-n pont akkora volt amekkorának lennie kellett! Gondolom az a mérvadó!

Akkor tudják megmondtani pontosan a korát is? Illetve akkor lehet következtetni a fogantatásra is hogy kb. mikor volt?

Akkor ne aggódjak hogy miért nagyobb?

Köszönöm válaszod!

2012. febr. 28. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 30 hetes uh-on 33 hetesnek felelt meg a kisfiam.

Mégis indított szülésem volt,2 nappal terminus után.Nem változtattak a szülés várható dátumán,csak mindig mondták,hogy nagy baba lesz.

4100 gramm és 58 cm-rel született.

Mekkorák az adataid amiket mértek?

2012. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

BPD: 78,32

OFD: 101,13

APD: 86,75

AC: 274,43 mm

FL: 60,62

Becsült súly: 1773 g


A menstruáció által számolt hét 30w4d,

Az Uh alapján számolt hét 32w0d


Idáig minden Uh megegyezett a menstruációs héttel, csak most nem! Úgye nem kell aggódnom??

2012. febr. 28. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
aggódni egyátalán nem kell, legfeljebb 62es ruhákkal készülj, ne 56ossal!
2012. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!