Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen idős volt a gyermeked,...

Milyen idős volt a gyermeked, amikor többnyire azt ette ebédre, amit ti, tehát amit főztél vagy rendeltél?

Figyelt kérdés
Sószegényen főzök, és természetesen nem chilis babot vagy cigánypecsenyét adnék neki rögtön. :-)
2013. szept. 20. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
11 hós korától.
2013. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom 11 hónapos korától azt eszi amit mi, fiam korábban kb 10 hónapos korától, mert nem kellett neki amit külön foztem!
2013. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy 1 éves korától.


Magunknak utánfűszerezek.

2013. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos korától kb.De előtte is sokmindent megevett amit magunka főztem,ha nem adtam neki belőle,kinézte a szánkból:)

Hozzáteszem,nem fűszerezek túl semmit,csípős nincs is itthon semmiből,így nem terheltem a gyomrát soha.

(pacalpörkölt és társait nem is nagyon főzök)

2013. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 11 hónapos korától.
2013. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még nem volt 10 hónapos, mert pont akkor volt karácsony :-))
2013. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától kapott ezt-azt, ha olyat főztem, húslevesből zöldséget, tésztát, husit, meg főzelékeket husival. 12-13 hónapos korától pedig nagyjából mindent azt eszik, amit mi. Bár én nem főzök nagyon fűszeres, zsíros, lisztes, cukros kajákat, mert én és a férjem diétázunk, vagyis életmódot váltottunk...szóval legfőképpen sovány husis, zöldséges kaják mennek, főzelékek...
2013. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 11 hónapos a lányom, akkor nyugodtan adhatom neki ebédre ugyanazt, amit a nagyobbnak (5 éves) és magunknak főzök.
2013. szept. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!