Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5hónapos babának hogyan...

5hónapos babának hogyan kezdjem bevezetni a glutént, ha még csak anyatejet és tápszert kapott?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2013. szept. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a "jó éjt" tejpépet úgy tudom abban van glutén.
2013. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a hozzátáplálást, vagyis a 6 hónapot, aztán ha bevezettél már pár alapdolgot, akkor ahhoz keverj 7 gabonás pépe, vagy van a dmben 3 gabonás, de pl a védőnő lisztet mondott :-) Nem az a lénygleg h a hozzátáplálás megkezdése előtt kapjon glutént a baba, hanem hogy még a szoptatás mellett történjen. Azért mondják sokan - sajnos félreértve az eredeti ajánlást - h hat hó előtt be kell vezetni, mert a magyar nők átlagosan 6 hónapos korig szoptatnak...
2013. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a glutén bevezetése után még legalább 2 hónapig szoptasd, ekkor a legkevesebb az allergia kialakulásának a veszélye.

Keverheted almába, vagy ha almát még nem akarsz adni, akkor pl. a Milumil 7 gabonás pelyhe is jó tejbe keverve.

2013. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a gyümölcsébe rakom a darált háztartási kekszet.a védőnőm mondta hogy ezzel kezdjem nyugottan feleslegesen ne vegyem meg a drága babakekszeket meg stb.
2013. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ht keksz a benne lévő tej meg tojás miatt nem túl szerencsés
2013. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lett tőle,meghát mi a védőnővel anyaként beszélek,nem mint védőnőként.én is ezt kaptam,mégsem vagyok allergiás semmire
2013. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!