Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6hós babámnál mivel váltsam...

6hós babámnál mivel váltsam ki a tápszert?

Figyelt kérdés
Nekünk a napi étkezés így zajlik:reggel 5-6óra körül tápszer,9kor tápszer,utána gyümi,délben főzelék,4kor tejpép,este 8kor tápszer.a 9órási tápszert hogyan és mivel váltsam ki?el lehet rögtön hagyni?
2013. okt. 6. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hagyd el a tápszert egyszerüen. Akkor eszik gyümölcsöt úgy is. De teljesen felesleges rohannod nem fog a baba semmiröl sem lemaradni, most úgy eszik mint egy 8-10 hós baba. Èn azt gondolom, hogy egy baba gyomornak idö kell, hogy hozzá szokjon az ételekhez, és én nem csináltam ilyen gyorsan pedig 5 hósan kezdtem mindegyiknél a hozzá táplálást, de eddigre talán az ebédet váltottuk ki.
2013. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én úgy csinálnám hogy mivel este 8-9között csak 1óra van én a 8órási tápszer helyett adnék neki gyümölcsöt azt 9óráist meghagynám tápszerre. mert lehet ha azt váltanád ki nem biztos hogy jól lakna annyira hogy átaludná az éjszakát (persze ha most átalussza).
2013. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!