Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyettesíthetem az 5 hónapos...

Helyettesíthetem az 5 hónapos babámnál a tápszert tejpéppel, ha nem elég neki az anyatej?

Figyelt kérdés
4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, mert nem volt elég tejem.Azóta a vacsora is tejpép, már csak reggel tud szopizni a lányom.Sőt, már reggel sem mindig elég neki az anyatej, de a tápszert nem akarja meginni, már jó pár hete küzdelem folyik....Mit tanácsoltok?
2012. júl. 10. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki, én 4 hónapos korától adtam a fiamnak vacsorára. Valószínűleg ezzel összefüggésben, minden éjszakát átaludt utána.
2012. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Nekem már sajnos fiam 6 hónapos korában kevés volt a tej, 7 hónapos volt, mikor elapadt. Már pótolni is tejpéppel pótoltam, meg elkezdtük a hozzátáplálást. Tápszert életében nem evett( nem ellenzem, csak én nem tartottam szükségesnek, de ezt kinek-kinek magának kell eldöntenie) Most két éves 92 cm, 13 kg, és bivalyerős. Az utóbbi 3 oltásnál a gyerekorvos ki volt akadva, mennyi erő lakik benne. Legutóbb még segítséget is hoztak, mert nem merte az orvos megszúrni. 3-man fogtuk szegényt, majd bele bolondultam, úgy sajnáltam érte.
2012. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!