Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A baba minden üveges bébikaját...

A baba minden üveges bébikaját utál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
most 4hós csak tápis.akármit kóstol(Hipp univer,kecskeméti)bármit teszünk köpi ki!Mit tegyek(amúgy jó étvágya van).Házi bébiétel?vagy mégis mit?

2013. okt. 10. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Főzz neki te! Nem nagy ördöngösség, és lehet hogy jobban ízlene neki.

De az is lehetséges, hogy egyszerűen még nem áll készen a hozzátáplálásra, az új ízekre. Ebben az esetben várj pár hetet, majd kezd el újra a kóstoltatást. Nyugi, nem hajt a tatár, picike még, nem baj, ha csak tápszert eszik akár féléves koráig vagy kicsit tovább.

Az én lányom 10 hónapos, és még mindig a tápszert részesíti előnyben. Eszegeti az ételeket, de nem nagy mennyiségeket. 4 hónapos korában egyáltalán nem fogadott el mást a tápszeren kívül, és ez egészen 7 hónapos koráig így volt. Aztán egyik napról a másikra elkezdett eszegetni, és bár lassan, de haladunk.

A lényeg, hogy ne erőltess semmit, ha igényli majd a szilárd ételt, enni fogja, hidd el!

2013. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)megnyugodtam:)
2013. okt. 10. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém 7 hónapos és nem eszi meg,csak ha megsózom. :(

3 hónaposan almapürével kezdtem, ma már mindent megeszik.


A védőnőm idegrohamot kapott, amikor mondtam neki,

de szerintem a mértékletes sózásra szüksége van az emberi testnek.

2013. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hűha...mit mondjak sztem mértékkel sózhatod,én úgy gondolom:)a védőnők mitől nem kapnak sokkat:D??tisztelet a kiv.nek:))
2013. okt. 10. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Főzz neki! Az enyém se eszi az üvegeset. :)

Egy csomó variációt kitalálhatsz, finommá teheted, simán meg fogja enni szerintem! :))

2013. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

1. 4 hónaposan még ne tápláld hozzá.

2. Főzz neki magad, az üveges bébiételek borzalmas ízűek és drágák

3. Soha ne sózd, cukrozd a baba ételét!!!

2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak tápos babát is 5 hónaposan kell kezdeni hozzátáplálni.
2013. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak tápos babát is elég 6 hónaposan hozzátáplálni.


A kérdésre válaszolva, főzz neki. Ne aggódj, a 3 vesem, hiába próbálkoztam, eddig összesen nem evett meg egy üveg bébiételt sem (pedig néha, ha elmentünk vhová, milyen jó lett volna csak simán felbontani...)

2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miénk azt nem igazán eszi amit én főzök:)

Kóstolta már a sütőtökös bébikajákat? Azt imádta mindig.

2013. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

off-olom a kérdést, elnézést!


Ugyan már mekkora hülyeség ez hogy nem lehet sózni és cukrozni ( ésszel) a babaételt. Hát kóstolja már meg egy-két ilyen elvetemült ősanya az ételt milyen szörnyű.

Nem tudom azt látták-e ugyan az ilyen hozzászólók hogy az üveges bébiételekben is van só illetve cukor.

Sőt! Én még petrezselymet, fahéjat, fokhagymát stb-t is használok ha az az étel megkívánja. Igaz, ezeket nem 4 hónaposan kezdtem el adni, de ahogy egyre nagyobb lett úgy kezdtem el ízesíteni az ételeit.

Szó szerint falja a főztömet.

Az ég világon semmi rosszat nem teszek, és semmi baja nem lesz attól hogy nem íztelenül főzöm az ételeit!

2013. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!