Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vegyem rá hogy többet...

Hogyan vegyem rá hogy többet egyen a pépes kajákból?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kislányom de 5-6 kanállal nem akar többet enni. már meg próbáltam mindent én csinálom a főzeléket vettem már neki bébi ételt is de semmiből nem akar többet meg enni. 4hónapossan kezdtük a hozzátáplálást mert tápszeres. de még nem sikerült semmit ki váltani, csak néha az uzsonnát teleppel de ezt se minden nap. nagyon meg makacsolja magát.
2013. nov. 3. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi-a lányom is ilyen volt.még 1 évesen sem evett többet fél bébiételes üvegnél.de aztán jó (vagyis jobb) evő lett


egyébként biztos hogy már éhes amikor kínálod?

2013. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen éhes mert jelzi. de 6kanál után már el kezd sírni és kéri a tápszert.
2013. nov. 3. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond, ennyi idősen nem is kell nagyobb mennyiségeket ennie. De lehet, hogy egyszerűen még nem érett rá. Ne erőltesd, majd fog enni többet is. :)
2013. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Venni kell egy "Édes anyanelvünk" c. könyvet, az nem árt.

Nem arra kell rávenni a Gyereket, hogy többet egyen a "pépesből". ... megfordult a világ?

Nem arra kellene-e rávenni a szülőt, hogy megtalálja, hogy a Gyereknek mi kell?

Tessék csinálni 100 db. FRISS pépest (nem Tesco-st)! (alma, körte, répa, cékla, szőlő, dió+répa, tökmag+alma stb.)

Ne az legyen a cél, hogy rávesszük a Gyereket a rosszra, hanem az, hogy azt kapja, ami Neki jó (és jelzi is, csak minket nem érdekel).

2013. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!