Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy 6hónapos...

Mit tegyek hogy 6hónapos kislányom napközben többet aludjon?

Figyelt kérdés
jelenleg 2X30 percet alszik egész nap és így estére már nagyon fáradt és elég nagy hisztit le vág. Van mikor miután fel kell nyűgös de nem akar vissza aludni pedig már mindent próbáltam. Babakocsiban sem alszik max 30 percet.

2013. okt. 28. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog már többet aludni, ennyit igényel. Ha nagyon nyűgös este, hozd előrébb a fürdést, alvást.
2013. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7kor szoktam fürdetni kb 7:30kor kaja 8-ra már alszik de van mikor 9-10között újból fel kell és néha elég nehéz vissza altatni.
2013. okt. 28. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van elég gyakran. a foga a ludas.
2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinn a levegőn altasd. Ha nem fér be már a babakocsiba, akkor valamilyen utazóágyszerűségben, széltől védve, jól felöltöztetve.
2013. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
levegőn se alszik be csak 30percet naponta többször is ki viszem hogy aludjon de semmi.
2013. okt. 28. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem akart hosszan aludni napközben. Én a Suttogó mindent megold című könyv alapján altattam. Így a nappali rövid alvásokból 2x90 perc és 1x45 perc lett. Nekem bevált a könyv. Esetleg azt próbáld ki. És figyelj a NAPIRENDRE! HA nincs napirend, akkor lehet, hogy az miatt is keveset alszik.
2013. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkati dolog. Nekem ilyen volt a fiam. A lány szerencsére jobb alvó.
2013. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!