Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milupa 1 vagy Milumi l tápszer...

Milupa 1 vagy Milumi l tápszer jobb?

Figyelt kérdés
És miért?

2013. nov. 10. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Milupa vagy Milumil 1 tápszer jobb?
2013. nov. 10. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagy kulonbseg a ketto kozott. Max arban. A milupa 1 receptre kb 750 a milumil 950 korul van. De a milupa gyartja a milumil termekeket is. Mi a milupa1 hasznaltuk mikor mentem volna venni eloszor nem volt milumil a gyogyszertarba es a milupat ajanlottak helyette igy azt vettem. Mivel teljesen bevalt nem valtottunk mivel felesleges lett volna.

9 hos a lanyom es 2 hos kora ota kapja.

2013. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vény nélkül a Milupa 1 az 1663 ft a Milumil 1 pedig 2160 ft.

A milumilt használjuk most de jó lenne átváltani a milupára mert olcsóbb.

2013. nov. 10. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert mondom h receptre meg annal is olcsobb. Irattasd fel ugy eri meg a legjobban. De ha megis ragaszkodsz h recept nelkul legyen akkor is sman atvalthatsz a sima milupara mert teljesen jo.
2013. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos receptre nem tudom felíratni mert a gyermekem nem magyar országi,én sem, nekem hiába van magyar lakcínem ha nem ott tartózkodunk és az én nevemre nem írják ki, ragaszkodunk a magyar termékhez mert jó.

Köszönöm a válaszokat.

És szerinted egyből át válthatok a milupára vagy azé vegyek még milumilt is ha esetleg nem bírná?

2013. nov. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!