Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi következen étrendben a...

Mi következen étrendben a főzelékek és gyümölcsök terén?

Figyelt kérdés
Hònap vègén lesz 8h a kis fiam.màr ettünk almàt őszibarackot,répât,krumplit,sütötököt.ezeket variâlva.kèrdésem h ezek utàn milegyen következö a étrendben ill. húsit mikor lehet?

2013. nov. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Husit adhattál volna már neki, ha nem tetted akkor következzen az. Húsleves.
2013. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ezeket esszük:alma,banán,körte,narancs,őszibarack,most kezdtük a mandarint,meggy,krumpli,répa,tök,sütötök,karfiol,brokkoli,zöldborsó(héja nélkül)spenot,paradicsom,csirke és marhahúsi.Hirtelen ennyi jutott szembe.Remélem tudtam segiteni.
2013. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-dik vagyok elfelejtettem a lényeget 8 hónapos a kislányom.
2013. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csirkeleveslevèt adtam neki proba kèpen .1-2baba kanâlnyit mertem neki adni attol fèlek nehogy meg terheljem a pici gyomrât.meg azt vettem èszre rajta h mint ha kezdeti lelkesedèse alâbb hagyott volna.lehet h mâr unja h mindig "ugyanazt"kapja csak variâlva.köszi vãlaszokat
2013. nov. 18. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi, ő már "terhelhetőbb". A vas miatt miatt is fontos, hogy adj neki már husit, azzal egészítsd ki a főzelékeket. Adhatsz már neki gesztenyét, brokkolit, meggyet, körtét, céklát (almával nagy kedvence a lányomnak, ráadásul nagyon jó vas és cink forrás)

8 hónaposan már próbálhatod pici tojássárgáját és joghurtot, túrót is. 7 hónapos kislány anyukája (anyatejes)

2013. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!