Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi gyümölcs ill. főzelék...

Mennyi gyümölcs ill. főzelék vált ki egy étkezést?

Figyelt kérdés

Egy üvegben 190 gramm van, ha ezt mind megeszi, akkor már felesleges tápszerrel is kínálni? Mekkora baba lakik jól ennyivel?

Amíg bevezettétek az ételeket, előre elkészítettétek a tápszert is és rögtön kínáltátok, vagy megvártátok, míg befejezi a bébiételt és utána kezdtetek hozzá a tápszer elkészítéséhez?


2013. nov. 26. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a hozzátáplálást. Úgy csinálom, hogy miután evett annyi gyümölcsöt, amennyi jólesett neki, megvárom míg megéhezik. Csak ezután készítem a tápszert frissen. Ez általában nem sok idő szokott lenni, mert még nagyon keveset eszik gyümiből.
2013. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megeszik egy teljes üveg bébiételt, akkor az kitesz egy étkezést. Amennyiben jól lakik vele, akkor nem kell hozzá kínálni még tápszert, hanem meg lehet várni azt a 2-3 órát, amikor is legközelebb eszik és akkor lehet neki tápszert adni.
2013. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!