Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki 4 hónaposan kezdte a...

Aki 4 hónaposan kezdte a hozzátáplálást,6 hónaposan miket evett?

Figyelt kérdés
Mindenhol másféle táblázatot találok, hogy melyik hónapban mit ehet a baba. Azt tudom, hogy csikrehusit már lehet a főzelékhez tenni. Eddig almát, barackot, sütőtököt, krumplit, répát evett, és ezek kombinációit. ezután mi következik?

2013. szept. 19. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
banán, cukkini, rizs, keksz, cékla, körte. ezeket is adhatod még.
2013. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Körte, banán, cukkini, tök, cékla, én adtam brokkolit, spenótot. Passzíroztam zöldborsót. A főzelékbe krumpli helyett sűrítés céljából mehet rizs is, és persze husi, minden nap.
2013. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barbiii1987 válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük, most 6 hónapos és most ezeket eszi, répa, burgonya, sütőtök, cékla, barack, meggy, alma, csirke hús, pulyka de nem minden ebédkor kap húst, lassan adok neki egy kis szilvát körtét. És tejpépet is eszik, plusz én a főzelékébe rakok egy kis sinemilt is. Céklát is adhatsz neki hát nekem azt mondta a védőnő, hogy egy kicsit kukucskálhatok a 7 hónaposan adható ételeknél de csak óvatosan :)
2013. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!