Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyire lehet fűszeres a...

Mennyire lehet fűszeres a baba étele?

Figyelt kérdés
Ha a 7 honapos babamnak olyan zöldsegeket adok, amik húslevesben főttek azt lehet akkor is, ha a levesben van húsleveskocka vagy ételízesítő is?
2013. nov. 29. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálási protokoll szerint sememnnyire nem lehet főszeres, de szerintem ezekkel a leveses lödségekkel nincs gond. Persze ne az első kóstóltatástól legyen fűszeres, de ha már nem most kezdétek,( a korából gondolom) akkor nyugodtan
2013. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn olyan 8-9 hónaposan adnám/adtam a fűszerezett húslevesből a uöldséget.

Az ézelízesítőben sok mű anyag van.

2013. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az igazi zöldséges húslevesbe szerintem felesleges a leveskocka vagy az ízesítő.

a zöldségek olyan aromásak, hogy nem kell bele más, csak só. viszont azzal is óvatosan eleinte, ne sózd túl, szokja meg a természetes ízeket a babád. magatoknak utána tudod fűszerezni (bors, esetleg erős)

2013. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!