Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen eheti a baba...

Hány évesen eheti a baba ugyanazt a fűszeres (pirospaprika, bors, só stb. ) kaját, amit mi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már azt eszi, most 20 hós.
2010. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most biztos sokan szidni fognak, de a 6,5 hós babám tegnap megkóstolta a paprikás krumplimat és nagyon ízlett neki.

Van ez a glutén mánia is . Mamám és anyukám is mindig mesélik , h egy csepp teje sem volt és mikor ment haza a gyerekekkel , már a párja készítette a lisztlevest. Régen nem volt tápszer, ezt adták. és mégse volt senki lisztérzékeny, annál inkább ma...

Én 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást. Szóval 3-4 hónap natúr kaja után szerintem el lehet kezdeni a nektek készített ennivalót is adni, persze módjával.

2010. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mikor a fiam 3 hónapos volt elment a tejem és soha nem adtam neki tápszert hanem rendes ételt adtam neki még nem is igazán tudott ülni de már nyammogta be a paprikáskrumplit!Ha nem főzöl erősen akkor SZERINTEM nyugodtan adhatod neki azt amit ti esztek!De ez az én véleményem!Sokan nem mernek adni nekik fött ételet inkább tápszerezik pedig az csak felfújja öket de a csontjaik nem lesznek erősek!!!Remélem segítettem szia
2010. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt az ételt adom neki amit mi is eszünk. Vésztartaléknak van itthon bébiétel is, de azt csak akkor adom neki amikor olyan az ebéd amit Ő még nem ehet vagy ha valahova megyünk. Most 1 éves.
2010. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy éves múlt a lányom, szóval akkor most már bátrabb leszek :)
2010. jan. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!