Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bolti milli mia krémtúrót...

Bolti milli mia krémtúrót mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer másfél éves korában adtam a fiamnak, de pár óra múlva olyat fosott tőle, hogy kifolyt a pelenkából. Azóta sem adtam neki ilyesmit. Amúgy túrót 8 hónapos kortól lehet adni, én annak idején mindig kevertem neki valami gyümölcsöt a sima túróhoz, azt nagyon szerette, és nem volt tőle gondja.
2013. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kb másfél évesen adtam neki először, de nálunk nem volt gond, sőt! nagyon is szereti - gondolom mert édesebb, mint amiket én csinálok neki házilag.

én is inkább sima túrót keverek össze gyümölccsel, joghurttal..., de néha adok neki boltit is, hogy tudja, az milyen.

2013. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én még magam sem eszem meg. Olvastad az összetételét? :)
2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom már egyszer-kétszer próbálkoztam vele de nem adom inkább. Nagyon visszaböffeni büdösen. Inkább veszek sima túrót és teszek bele gyümölcsöt majd jól össze mixerelem szinte ugyanazt kapod csak kevesebb tartósítószerrel és színezékkel. Finomabb is és a lányomnak is jobban ízlik ami meg a legfontosabb nem üli meg a gyomrát és jön vissza.
2013. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Krémtúrót egy éves kor után lehet adni nekik, de én is a természetesség híve vagyok.
2013. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!